Similar lots by type
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
Other lots in this auction
-
#282
Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
-
#19Unichrome
“The Mystery of the Green Man”. Een uitvouwbare kubus met The Green Man in het decor.
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor. -
#222
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol. -
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#56
Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
A plaster sculpture of a young lady, ca. 1950, repaired in the middle.