Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.

Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.
Online only
Dim. h: 22 cm
SKU: 2504220274.
Categories: Hout, Klok, Online Only.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #274
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #248

    Dal Negro. Een schaakspel met bord.

    Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 cm - 10 cm
  • #254

    Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.

    Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #258
    Panthère de Cartier, France

    Een parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.

    Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #136

    “Boom in het veld”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Arbre dans le champ". Un dessin au pastel sur papier. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 cm x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #169
    Nicole Halsberghe

    “Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.

    "Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    “Personages met een trom”. Een inkttekening. Gesigneerd. Glas gebroken.

    "Personnages avec un tambour". Un dessin à l'encre. Signé. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 cm x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #268

    Een eikenhouten Christusbeeld.

    Une statue du Christ en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 cm x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.

    Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm Ø: 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #251

    Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.

    Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 13 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #252

    Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.

    Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 x 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #282

    Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.

    Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #257

    Een limonadekan van mauve Booms glas.

    Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.

    Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #20
    R.M. Preneel

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #38

    Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.

    Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #204
    Fr. Van Houtven

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #240

    Wollen tapijt. Mechanisch.

    Tapis en laine. Mécanique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 67 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #168

    Een groen glazen karaf met vier bijpassende glazen, allen met tinnen monturen.

    Une carafe en verre vert avec quatre verres assortis, tous avec des montures en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 & 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #25
    E. De Lathauwer

    “Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    « Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #46

    Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.

    Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #40

    “Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.

    « Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een houten gazellebeeldje, versierd met glazen vlakjes, spiegeltjes deels verzilverd.

    Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #294
    Siemens

    Een vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.

    Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 x 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More