Similar lots by type
-
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#4Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#12
Een Duitse scheepsklok in messingen kast. Op batterij.
Une horloge de navire allemande dans un boîtier en laiton. Sur la batterie.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#8
Een messingen klokje onder glazen stolp.
Une horloge en laiton sous un dôme de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/15 -
#85
Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#15Junghans, Wurtemberg
Een kleine schouwpendule in houten kast. Met slinger en sleutel.
Une petite horloge de cheminée dans un coffret en bois. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/30 -
#7Helvetia Electric
Een verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#6Kundo electronic
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#1
Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#52
Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.
Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#105
Een cachepot met onderschaal van meerkleurig Chinees porselein met honden op een landerf in het decor. Onderaan gemerkt.
Un cache-pot avec un plat inférieur en porcelaine de Chine multicolore avec des chiens dans une basse-cour dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#288
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 74 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Een bol vaasje en een geglazuurd aardewerken pique-fleur. Het eerste gesigneerd ‘Bernice Watchman, Navajo”, het tweede Italiaans.
Un vase bombé et un pique-fleur en terre vernissée. Le premier signé 'Bernice Watchman, Navajo', le second italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 10 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#67
Een paar opaalglazen balustervazen met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors.
Paire de vases balustres en verre opale à décors floraux multicolores peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#136
“Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.
"Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 55/65 -
#10
Een metalen casolette versierd met druivenranken en figuren met vlindervleugels. Kleine beschadiging aan de dekselknop, handjes beschadigd en een deuk.
Une casolette en métal décorée de vignes et de personnages aux ailes de papillon. Petits dommages au bouton du couvercle, mains endommagées et une bosse.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 40/50 -
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25 -
#163
Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#55
Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.
Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
Six verres à liqueur de trois couleurs différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#129
Een oude sigarenplank met 16 oude sigaren.
Une ancienne moule à cigares avec 16 vieux cigares.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 54 cmEstimate: € 15/20 -
#62Nicole Halsberghe
Negen ingekaderde uitnodigingen en wenskaarten.
Neuf invitations et cartes de vœux encadrées.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 39 cmEstimate: € 20/25