Similar lots by type
-
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#24
Een schouwklokje van bruingepatineerd kunststof, versierd met twee muzikantjes en twee duifjes.
Pendule de cheminée en plastique patiné brun, à décor de deux musiciens et de deux pigeons.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#229
Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#108
Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#268Märklin
Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30 / 40 -
Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 45 - 70 cm -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#283
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87
Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50