Similar lots by type
-
#681Maurice “Pelle” Pelgrims
Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#231
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#498
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#477
Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#248
“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552Edward William WyonPeriod: 1811 - 1885
“Mythologische scène”. Een ronde plaquette van gesculpteerd marmer in roodgepatineerde kader. Gesigneerd en gedateerd 1841.
“Scène mythologique”. Plaquette ronde en marbre sculpté dans un cadre patiné rouge. Signée et datée 1841.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232H. Peeters
“Zicht op kanaal in Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 200 / 260 -
#647
Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497
Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#622
Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#641
“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#667
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688
“De kippenhouder”. Een groep van gesculpteerd hout.
“Le marchand de volaille”. Groupe en bois sculpté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483
Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#471
Een gesculpteerd houten masker. Igbo, Nigeria.
Masque en bois sculpté. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#193
“Zingende kozak”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Cosaque chantant”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 420 / 480 -
#721
Een gesculpteerd houten Punumaskertje. Gabon.
Masque africain en bois sculpté. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#511
Een Afrikaanse bel, bovenaan versierd met een gesculpteerd mannenhoofd. Punu, Gabon.
Sonnette africaine décorée d’une tête d’homme sculptée. Punu, Gabon.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#495
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen, twee laden vooraan en twee valse laden aan de andere kant. Omstreeks 1870.
Table d’appoint en acajou à deux abattants, deux tiroirs d’un côté et deux faux tiroirs de l’autre. Vers 1870.No longer availableDim. H. 73 x 53 x 34 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#46
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3
Een lot van vijf verschillende groepjes van polychroom biscuit.
Lot de cinq différents groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#296
Een paar armstoelen van fraai gesculpteerd hout in barokke stijl. Licht afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en bois joliment sculpté de style baroque. Modèles pas entièrement identiques.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#258
Een met leder bekleed paard.
Cheval recouvert de cuir.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#715
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#378Vieux Paris
Een lot van zeven porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de sept vases en porcelaine aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#282K. Berckmans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#696Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 300 cmEstimate: € 220 / 280 -
#290
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110 / 150 -
#114Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982
“Koffiekan met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Cafetière aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#425
Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Table d’ouvrage cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300