Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.

Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.

An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.
Online only
Dim. h 22 cm zonder kap
SKU: 1812230078.
Categories: curiosa, ijzer, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #78
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x Ø29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #238

    Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #220
    Limoges France

    Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #196

    Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #224

    Een metalen tafellamp.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 38cm
  • #217

    Een lot van 2 tinnen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #240

    Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234

    Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.

    No longer available
    Online only
    Dim. 54cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #222

    Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 10 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #221

    Een gevarieerd lot bestaande uit 5 bordjes, een restglas kannetje en een chocoladevorm (gevuld met lood).

    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #223

    Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #246

    Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 16 x 30cm grootste
    Estimate: € 40 / 80
  • #250

    Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 cm
  • #249

    Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 40cm
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #245

    Een vintage emaille broodtrommel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 24 x 15cm
    Estimate: € 35 / 70

Other lots in this auction

  • #186

    Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 14cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #174

    Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.

    A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #160
    Pierrot

    Een paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.

    A pair of vintage porcelain "Pierrot" dolls, of which 1 in original box marked artdesign Holland.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #11

    Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.

    A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #147

    Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.

    Venetian glass chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 70 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54

    Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.

    A gilded wall lamp with horned goat head ornament and 2 light points.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #69

    Een paar Afrikaanse koperen armbanden.

    A pair of African copper bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #62

    Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.

    A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #32
    Bequet, Quaregnon

    Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.

    A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71
    Rozé Santon

    Een lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt Rozé

    A set of 4 handcrafted pottery Santon figurines. Marked Rozé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een glazen Art Deco schaaltje.

    A glass Art Deco bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø16cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More