Een art-deco vaas in meerkleurig geglazuurd aardewerk met floraal decor, gemerkt Keramis, Decor 1651, model 945.
Charles Catteau

An art-deco vase in multicolored glazed earthenware with floral decoration, marked Keramis, Decor 1651, model 945.
Dim. h 26 cm
SKU: 2705250037.
Categories: Aardewerk, curiosa, Design/vintage, XXe eeuw.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 180 / 220

  • #415
    Baccarat, France

    Een kristallen tafelklokje, gemerkt Baccarat, France.

    A crystal table clock, marked Baccarat, France.
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Antiek armstoeltje met kamerpot. Gescharnierd deksel en deurtje achteraan.

    Antique armchair with chamber pot. Hinged lid and door at the back.
    Dim. H 77, B 51, D 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #496

    Oude kist voor stijfsel van 'Amidon Heumann Antwerpen'. Met aan de binnenkant van het deksel nog resten van de originele papieren reclame.

    Old box for starch from 'Amidon Heumann Antwerp'. With remnants of the original paper advertisement on the inside of the lid.
    Dim. 35/45 cm, H 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een 18e eeuwse theebus, blik met papier en glas, met de Heilige Ioanna afgebeeld alsook oud Nederlands. Te restaureren.

    An 18th-century tea caddy, tin with paper and glass, depicting Saint Joanna as well as old Dutch. Needs restoration.
    Dim. 14 x 13.5 x 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #405
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #256

    Een roze tweezit met fijne gebloemde bekleding.

    A pink two-seater with delicate floral upholstery.
    Dim. H 83, B 151, D 79 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #273

    Een kinderzeteltje in romantische stijl, roze stoffen bekleding met florale motieven.

    A children's armchair in romantic style, pink fabric upholstery with floral motifs.
    Dim. 49 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #581

    Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.

    A large decorative copper birdcage with 6 colorful birds inside.
    Dim. h 69 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #565
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.

    An art portfolio by Jef Van Tuerenhout.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een lot van 4 oude stempels met monogrammen.

    A lot of 4 old stamps with monograms.
    Dim. l 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587

    Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.

    An antique solid wood embroidery/loom frame.
    Dim. 107 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #578

    Een vintage serveerwagen, messing en glas.

    A vintage serving trolley, brass and glass.
    Dim. 75 x 70 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #276

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een antieke geel koperen gieter, met ouderdomssporen.

    An antique yellow copper watering can, showing signs of age.
    Dim. 35 x 84 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40

  • #385
    Wunsiedel

    Een koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.

    A coffee service for 6 persons made of white porcelain with serrated decoration and silver-colored trim. Marked Wunsiedel, Bavaria Porcelain.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #401

    Vier stuks vintage West-Germany keramiek. Drie vazen en een bloempothouder.

    Lot of four pieces of vintage West-Germany ceramics. Three vases and a flower pot holder.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #44
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een 18 kt geelgouden schakelketting met drie staafjes.

    An 18 kt yellow gold link chain with three bars.
    Dim. 12,40 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #550

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #49

    ‘Tour de Gand vues de Post Hotel’. Hoogdruk gemonogrammeerd in de plaat; F.M. 1962 en getekend buiten de plaat; Frans Masereel 1962. Nr. 509 uit een oplage van 750.

    ‘Tour de Gand views from Post Hotel.’ High relief print monogrammed in the plate; F.M. 1962 and signed outside the plate; Frans Masereel 1962. No. 509 from an edition of 750.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #130

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,64 ct. FVVS.

    An 18kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct. FVVS.
    Dim. 4,57 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #95

    Een lotje munten, hoofdzakelijk Belgisch. 2 maal 500 fr 1980 (5 koningen), 1 maal 250 fr 1976 (Boudewijn), 1 maal 250 fr 1995 (Astrid) en 2 maal 100 fr (4 koningen) waarvan 1 voorzien van een hangertje. Toegevoegd farde munten stempelglans 1990, Waterloo, twee Franse penningen en een Mexicaanse munt.

    A lot of coins, mainly Belgian. 2 times 500 fr 1980 (5 kings), 1 time 250 fr 1976 (Baudouin), 1 time 250 fr 1995 (Astrid), and 2 times 100 fr (4 kings) with 1 having a pendant. Added folder of coins proof 1990, Waterloo, two French tokens, and a Mexican coin.
    Estimate: € 100 / 150
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een parelhalssnoer van koraal met zilveren verguld magnetisch slot en een paar bijpassende oorbellen met 18 kt geelgouden slotjes.

    A pearl necklace of coral with a silver-gilt magnetic clasp and a pair of matching earrings with 18 kt yellow gold clasps.
    Dim. oorbellen: 3,18 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #410

    Een amethist, pearshape van +- 2,40 ct.

    An amethyst, pear-shaped, approximately 2.40 ct.
    Estimate: € 130 / 160

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00