Een art-deco vaas met polychroom bloemdecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
B.F.K.

Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.

An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.
Dim. H 27 cm, Ø 17 cm.
SKU: 2210240237.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 160 / 220

  • #279

    "Harbor View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181

    Een Midden-Oosterse schoenpoetskist met benodigheden. Met messing beslagen en rijkelijk gedecoreerd in het reliëf.

    A Middle Eastern shoe shining box with supplies. Brass embellished and richly decorated in relief design.
    Dim. 57 x 87 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #343
    Gouda Holland

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken schaal met florale motieven, gemerkt Corona Gouda Holland. Genummerd 1868. Circa 1900.

    A multi-colored glazed earthenware bowl with floral motifs, marked Corona Gouda Holland. Numbered 1868. Circa 1900.
    Dim. h 7.5 x Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #368

    An antique glass perfume bottle with a silver lid, marked 935 sterling silver. Includes a vintage Shiseido perfume stick.
    Dim. h 11.8 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #202
    Karl Palda

    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #270

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #348
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een aardewerken kaststelletje met decor van landschap en bloemendecor.

    A pottery cabinet set with landscape and floral decor.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1/2 Pound 1885, Au 916,7/1000 3,99 g.

    A golden coin, United Kingdom. Victoria 1/2 Pound 1885, Au 916.7/1000 3.99 g.
    Estimate: € 300 / 400
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).

    A crystal vase, colored pink in the mass, Val Saint Lambert (not marked).
    Dim. h 15 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #424
    Calvin Waller Burnett

    “Knielend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kneeling nude". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 41,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een tafel met composiet voet in de vorm van een zuil met een dik rond glazen tafelblad.

    A table with a composite base in the shape of a column with a thick round glass tabletop.
    Dim. h 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #150

    “Elizabeth II. D.G. Regina. Een 22 kt geelgouden Canadese munt van 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 in hanger gezet van 18 kt. In originele doos en met certificaat.

    "Elizabeth II. D.G. Regina. A 22kt yellow gold Canadian coin of 100 dollars 1583 - St. John’s - 1983 set in an 18kt pendant. In original box and with certificate."
    Dim. 21,20 g
    Estimate: € 1300 / 1400

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00