"Legend of Our Lady of Hal." Story in 12 drawings of the St. Martinus Basilica in Halle. Signed.No longer availableDim. 54 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#34Léon Van de Kerckove“Zonnig hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1940.
"Sunny farm view". A painting, oil on panel. Signed "Leonardi?" at the bottom and dated 1940.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#572Oleg Dergatchov“Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.
#380Royal Nippon NishikiEen Japanse vaas met vijverdecor.
A Japanese vase with pond decoration.No longer availableDim. h 31,5 cmEstimate: € 6 / 80 -
#539Een Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin-oker decor.
A Persian hand-knotted carpet with brown-ocher decoration.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#648Een wit glazen vouwvaas.
A white glass folding vase.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400