#681Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#563Een lot van 12 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward I, 1 p. Ag. George III, 1 p. 1807, Cu, 1/2 p. 1807, 1794, 6 p 1817, Ag 925/1000 2,83 g. Victoria 3 p. 1900, 1889, 1871, 1 fl, 1871, 1 p. 1893, 1899, 1 Farthing 1891, 1896
A lot of 12 coins from the United Kingdom. Edward I, silver penny. George III, 1807 copper penny, half penny 1794, sixpence 1817 silver 925/1000 2.83g. Victoria, threepence 1900, 1889, 1871, florin 1871, penny 1893, 1899, farthing 1891, 1896.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#556Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#534WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#364Werner Boschmans“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#308Jef NysEen lot van 49 vintage Jommeke albums, waaronder diverse eerste drukken. Destijds aangekocht bij Jef Nys zelve.
A lot of 49 vintage Jommeke albums, including several first editions. Originally bought from Jef Nys himself.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#436Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
#380Royal Nippon NishikiEen Japanse vaas met vijverdecor.
A Japanese vase with pond decoration.No longer availableDim. h 31,5 cmEstimate: € 6 / 80 -
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#330Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
A wooden diptych sundial compass. German made, late 18th - early 19th century. Pointer pin missing.No longer availableDim. 9 x 8,5 x 5,5cmEstimate: € 150 / 250