Een art-deco vaas met polychroom bloemdecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
B.F.K.

Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.

An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.
Dim. H 27 cm, Ø 17 cm.
SKU: 2210240237.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 160 / 220

  • #628

    Een bronzen beeldje van twee handjes.

    A bronze statue of two hands.
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344

    Dim. 37 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #202
    Karl Palda

    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #641

    Een grote Perzische geglazuurd keramische Qajar vaas met bloemen, een vogel en een leeuw in het decor. Eerste helft 20ste eeuw. Grote haarlijnscheur/bakfouten.

    A large Persian glazed ceramic Qajar vase with flowers, a bird, and a lion in the decoration. First half of the 20th century. Large hairline crack/firing flaws.
    Dim. h 54 x Ø 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #574
    Maurits Nevens

    “Paardenmolen”. Een glas in lood, onderaan met signatuur. Bijgevoegd boek “Maurits Nevens Kunstglazenier”.

    "Horse carousel." A stained glass window, signed at the bottom. Includes book "Maurits Nevens Art Glass Artist."
    Dim. 38 x 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een lot van 12 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward I, 1 p. Ag. George III, 1 p. 1807, Cu, 1/2 p. 1807, 1794, 6 p 1817, Ag 925/1000 2,83 g. Victoria 3 p. 1900, 1889, 1871, 1 fl, 1871, 1 p. 1893, 1899, 1 Farthing 1891, 1896

    A lot of 12 coins from the United Kingdom. Edward I, silver penny. George III, 1807 copper penny, half penny 1794, sixpence 1817 silver 925/1000 2.83g. Victoria, threepence 1900, 1889, 1871, florin 1871, penny 1893, 1899, farthing 1891, 1896.
    Estimate: € 120 / 140
  • #177

    Dim. 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #380
    Royal Nippon Nishiki

    Een Japanse vaas met vijverdecor.

    A Japanese vase with pond decoration.
    Dim. h 31,5 cm
    Estimate: € 6 / 80
  • #412
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.

    A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
    Estimate: € 180 / 240
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #190

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.

    A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 1800 / 2000

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00