• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
Een art-deco vaas met polychroom bloemdecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
B.F.K.

Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.

An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.
Dim. H 27 cm, Ø 17 cm.
SKU: 2210240237.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 160 / 220

  • #83

    Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.

    A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #140

    Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4,78 ct. FVVS1.

    An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 4.78 ct. FVVS1.
    Dim. 15,16 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #116

    Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.

    A design side table/folding table on a central tripod and fully covered in metal.
    Dim. h 76 x Ø 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #124
    Gust Dierikx
    Period: 1924 - 2019

    “Platbodem op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx.

    "Flat-bottomed boat on the Scheldt," a painting, oil on canvas, signed by Gust Dierikx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #521
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #141

    Een bronzen hoofd op sokkel naar Romeins voorbeeld.

    A bronze head on pedestal inspired by Roman models.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #427

    Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.

    A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.
    Dim. 8 x 17 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with floral decoration.
    Dim. 38,5 x Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #21

    Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

    A bronze putto on a wooden base. 18th century, part of a chandelier.
    Dim. h 11,5 (20,5) cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #387

    Een lot van 5 glazen stolpen met houten sokkeltje.

    A lot of 5 glass domes with wooden bases.
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00