Een art-deco vaas met polychroom bloemdecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
B.F.K.

Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.

An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.
Dim. H 27 cm, Ø 17 cm.
SKU: 2210240237.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 160 / 220

  • #360

    Een zilveren munt uit Groot-Brittanië. George VI, Shilling 1939, Ag 500/1000.

    A silver coin from Great Britain. George VI, Shilling 1939, Ag 500/1000.
    Estimate: € 5 / 10
  • #11

    Een lotje oud verzilverde items bestaande uit 4 porte-mines, een oud koperen uitschuifbare pen, made in USA, een zakmesje, een zakspiegeltje, een sigarettenhouder en drie naaldenhouders.

    A lot of old silver-plated items consisting of 4 propelling pencils, an old extendable copper pen made in the USA, a pocket knife, a pocket mirror, a cigarette holder, and three needle cases.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Drie Duitse penningen. Z.g. Städte Dukaten. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Au 18 kt of 22 kt.

    Three German medals. So-called City Ducats. Oberwesel, Neustadt, Freudenstadt 1968. Gold 18k or 22k.
    Dim. 12 g
    Estimate: € 650 / 800
  • #96

    Een massief gesculpteerde wit geschilderde houten muurconsole met glazen blad.

    A solid wood carved white painted wall console with glass top.
    Dim. 83 x 131 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #129
    Gust Dierikx
    Period: 1924 - 2019

    “Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.

    "Luxembourg village view", a painting, oil on canvas, signed by Gust Dierikx. Dated 1983.
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #217

    “Lamp 24 - Kensington”, een set van 2 tafellampen met een voet in kristal. Kleine schade aan 1 kap.

    "Lamp 24 - Kensington", a set of 2 table lamps with crystal bases. Minor damage to one lampshade.
    Dim. 85 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #285
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #680

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    “Stad Beveren”. Een kopergravure op papier. Bijgevoegd 2 boeken “Anthoni Sanderus - Verheerlykt Vlaanderen”, medio ‘80. Uitgevrij C. de Vries - Brouwers.

    "City of Beveren". A copper engraving on paper. Accompanied by 2 books "Anthoni Sanderus - Glorified Flanders", mid '80s. Publisher C. de Vries - Brouwers.
    Dim. 37 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534
    Wunsiedel

    Een koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.

    A coffee service for 6 persons made of white porcelain with serrated decoration and silver-colored trim. Marked Wunsiedel, Bavaria Porcelain.
    Estimate: € 100 / 120
  • #224

    A tapestry depicting a medieval scene on an iron rod.
    Dim. 137 x 210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.

    A lot consisting of a pewter coffee pot and tray. Various maker's marks, 18th century.
    Dim. 19 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00