Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.
Dim. 125 x 125 x 40 cm
SKU: 2706230554.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193

    Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

    A XIXth century column clock in marble and alabaster. With pendulum and key. Some minor damage.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #479
    Alfons Van Meirvenne

    “Roofvogel met prooi.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bird of prey with prey.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 103 x 84 cm
    Estimate: € 260 / 380
  • #423

    Een Chinese vaas met de afbeelding van 30 figuren, hoofdzakelijk spelende kinderen uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A Chinese vase depicting 30 figures, mainly playing children, from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    “De Denker”. Een roest gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust patinated figurine, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 70 / 140
  • #521

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.

    An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.
    No longer available
    Dim. 224 x 80cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #549
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #696

    Een houten bijzettafeltje met gesculpteerd details en glazen dekblad. Afgeschuurd met natural look.

    A wooden side table with sculpted details and a glass top. Sanded with natural look.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 x 53cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #139
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #639

    Een kristallen nachtset in roze kristal met goudverf gedecoreerd bestaande uit een schaal, een karaf voor water, een zalfpot en een parfumflesje.

    A crystal night set in pink crystal decorated with gold paint consisting of a bowl, a carafe for water, an ointment jar and a perfume bottle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.

    A Chinese jewellery box with matching lock.
    No longer available
    Dim. H: 22 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #671
    Sawyer’s Viewmaster, Oregon

    Een viewmaster in bakeliet. Medio 1950 met originele doos en 23 schijven met zichten in de USA.

    A view-master in Bakelite. Mid 1950 with original box and 23 discs with views in the USA.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More