#206Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren
#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#44“Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.
"Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.No longer availableDim. 17 x 18 cmEstimate: € 220 / 340 -
#521Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#622EichholtzEen zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120