Other lots in this auction
-
#96Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
A solid partially carved wooden double door, North Indian.No longer availableDim. 187 x 145 cmEstimate: € 400 / 600 -
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#394Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.
A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.No longer availableDim. 18 x Ø 23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#377Bachmann“No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.
"No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.No longer availableDim. 22 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519Een sac-à-perles luchter van kristal.
A crystal sac-à-perles chandelier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#145Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.
An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.No longer availableDim. Bruto: 57,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#671Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.
A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#2René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.
"Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.
Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.No longer availableDim. 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
A modern love couple sculpted in white marble.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#71‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120

