Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
SKU: 1712240307.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 35 / 45

  • #96

    Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.

    A solid partially carved wooden double door, North Indian.
    Dim. 187 x 145 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #377
    Bachmann

    “No. 51-530-10”. Consolidation 2-8-0 & Tender - “Reading”. Een paar vintage Bachmann stoomlocomotieven schaal N, In originele verpakking.

    "No. 51-530-10". Consolidation 2-8-0 & Tender - "Reading". A pair of vintage Bachmann steam locomotives N scale, In original packaging.
    Dim. 22 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519

    Een sac-à-perles luchter van kristal.

    A crystal sac-à-perles chandelier.
    Estimate: € 100 / 150
  • #145

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.

    An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.
    Dim. Bruto: 57,40 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #671

    Een lot van 6 hardcovers erotische strips. Uitgeverijen: Folies, Loempia, Maxima.

    A lot of 6 hardcover erotic comic books. Publishers: Folies, Loempia, Maxima.
    Estimate: € 30 / 40
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00