• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
SKU: 1712240307.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 35 / 45

  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    A peach-shaped ointment box made of Chinese porcelain in famille-noire style. Marked on the bottom.
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #594
    Halga Paris Limoges

    Een lot van 3 Frans porseleinen dekselvazen op schotel met verguld en meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A lot of 3 French porcelain covered vases on saucer with gilded and multi-color floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 30 & ... & 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #586

    Een commode met 2 laden in marqueterie en bronskleurig beslag in Louis XV stijl

    A commode with 2 drawers in marquetry and bronze-colored fittings in the Louis XV style.
    Dim. 80 x 90 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #388

    Een houten gesculpteerd Afrikaans masker.

    A wooden sculpted African mask.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00