Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
SKU: 1712240307.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 35 / 45

  • #206

    Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren

    An oak chest of drawers with three drawers and 3 doors
    Dim. 103 x 43 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #375

    Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.10 ct in total.
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

    An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
    Dim. hanger: 1,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1870 - 1937

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuur varend op een vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with a sculpted figure sailing on a fish. Peru.
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #622
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #274
    Duval

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Duval.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas, signed Duval.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00