Similar lots by type
-
#757Biot
Een lot paars mondgeblazen gekleurd glaswerk. Onderaan gemerkt.
Lot de verre soufflé à la bouche et coloré pourpre dans la masse. Marques sous les bases.Estimate: € 40/60 -
#588
Een vaas van paars Booms glas met een tinnen montuur.
Vase en verre de Boom pourpre à monture en étain.Dim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#58
Een paar olielampen van messing en wit opaalglas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en twee klassieke hoofden in profiel. Lampenglazen ontbreken.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune et opaline, décorée de fleurs peint à la main et deux têtes classiques en profil. Verres manquent.Dim. H 40 cmEstimate: € 50/80 -
#727
Een karaf en zes glazen van groenkleurig glas en versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Vermoedelijk Booms.
Carafe et six verres en verre vert, décorés de fleurs peintes à la main. Probablement Boom.Estimate: € 20/30 -
#51
Een lot van vijf verschillende glazen karaffen.
Cinq carafes diverses en verre.Estimate: € 60/80 -
#561
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140/160 -
#111
Een lot glas en kristal bestaande uit vier diverse wijnkaraffen, een karafje zonder stop met een hals van Frans zilver, eerste gehalte, een limonadekan met verzilverd metalen montuur.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre carafes à vin, une petite carafe à col en argent français premier titre (sans bouchon), un pichet à limonade à monture en métal argenté.Estimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#242Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Zicht op de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Nethe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#267Val St. Lambert
Een lot van drie verschillende geslepen kristallen coupes, resp. kleurloos, blauw en rood gekleurd in de massa.
Trois coupes diverses en cristal taillé respectivement incolore et colorées bleue et rouge dans la masse.Estimate: € 50/80 -
#96
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#706
Een dubbele vuurbok van smeedijzer. We voegen er een smeedijzeren staande lampenvoet aan toe.
Chenet double en fer forgé. Nous ajoutons un lampadaire également en fer forgé.Estimate: € 40/50 -
#335
Drie 18 karaats geel gouden ringen één bezet met citrine van ± 0,40 ct.
Trois bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de citrine pesant ± 0,40 ct.Dim. 12,84 gEstimate: € 250/350 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#131Céline Paris
Een bruin lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir brun avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200/300 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ring met in zilver gezette diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct. ± 0,40 ct de diamants de taille ancienne sertis en argent.Dim. 3,96 gEstimate: € 200/300 -
#258Boch
Een grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale gele saffier van ± 0,54 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,54 ct.Dim. 2,70 gEstimate: € 800/1000 -
#551
Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.
Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.Estimate: € 100/160