Other lots in this auction
-
#21Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit een grote ronde schotel, een schenkkan, twee vazen, een suikerpot zonder deksel en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Céramique Montoise
Vier verschillende art deco vazen van meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 12 - 36 cmEstimate: € 20 / 50 -
#63Royal Zuid-Holland
Een jeneverkruik en een ronde schaal van glanzend plateel met decor ‘Yselstroom’. Onderaan gemerkt. 1919.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 27; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20 / 35 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met gestileerd bloemendecor ‘Mary’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 50 -
#54Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een schenkkan, een dekselpot en twee klompjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 4 - 27 cm -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25 / 35