Other lots in this auction
-
#98Céramique Montoise
Een driedelig klokstel van Bergens aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Nervia’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#135Céramiqe Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een grote flesvaas, een tabakspot, een eivormig doosje, een schenkkan en een oorvaas. Gemertk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#119
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25/35 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#87Royal Goedewagen, Gouda
Twee dekselpotten en een sierbord van meerkleurig plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20/30 -
#29Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glansglazuur, bestaande uit een kandelaar, een een bord, een schoteltjes, drie potjes, een luciferhouder en twee vaasjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30/45 -
#73Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schenkkannen, een bolle vaas, een diepe schotel en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 25/50 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#109Royal Zuid-Holland
Twee bolle kruikjes van meerkleurig Gouds aardewerk. Eén zonder stop. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/50