Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.
Dim. h: 91 cm
SKU: 2609170801.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #801
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #800

    Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.

    Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 280
  • #387

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #357

    Een lampje van gebronzeerd koper met een kap van glas in lood in de vorm van een schildpad.

    Petite lampe en cuivre bronzé à abat-jour en vitrail en forme de tortue.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #691

    Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.

    Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 66 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.

    Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 78 & 95 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #414

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #788

    Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.

    Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #267

    Een verguld bronzen kandelaar in Napoleon III-stijl met vijf lichtpunten.

    Candélabre en bronze doré de style Napoléon III à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438

    Een binnenin verzilverde fles, gemonteerd als lampenvoet.

    Bouteille argentée à l’intérieur, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #787

    Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #763

    Een lot van drie antieke Indische bellen van messing

    Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #737

    Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.

    Lampe vintage en faïence à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #791

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #118

    Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

    Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #625

    Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.

    Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #299

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.

    Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #192
    Karel Ooms

    “Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.

    “Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.
    No longer available
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #583

    Een albasten zuil met gesculpteerd decor, getooid met een sierkruik met verlichting.

    Colonne en albâtre sculpté sur montée d’une cruche décorative lumineuse.
    No longer available
    Dim. h: 143 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #642
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Rotskust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Côte rocheuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675
    Bidjar

    Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.

    Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 113 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #138
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.

    Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #643

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #604

    “Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.

    “Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #695

    Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.

    Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.
    No longer available
    Dim. H. 79 x 141 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #596

    Een eikenhouten tinkast met onderaan drie deuren.

    Un vaisselier à trois portes dans la partie de dessous.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #567

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #658

    Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.

    Petite table en bois incrusté d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 36,50 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More