Een art nouveau schaaltje van tin met floraal decor en met twee oortjes

An Art Nouveau tin dish with floral decoration and two handles.
Online only
Dim. L. 34 cm
SKU: 2402250106.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #106
Estimate: € 15 / 25

  • #140
    Albert Embrechts

    ‘Beweinung Christi’. Reproductie naar het werk van Willem Key. Fragmentarisch. Olie op doek door Albert Embrechts.

    ‘Lamentation of Christ’. Reproduction of the work by Willem Key. Fragmentary. Oil on canvas by Albert Embrechts.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #129

    “Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992”, een lithografie, genummerd 50/99 en gesigneerd Momic?

    "Trophy Laurent-Perrier, BMW 1992", a lithograph, numbered 50/99 and signed Momic?
    Online only
    Dim. 47 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #70

    Een messingen kandelaar.

    A brass candlestick.
    Online only
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met label, Val Saint Lambert.

    A crystal vase, green tinted, marked at the bottom and with label, Val Saint Lambert.
    Online only
    Dim. h 17 x Ø 12.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #91
    Maestricht

    Een lot van 3 bordjes in porselein met Napoleon als onderwerp, Maestricht. Waarvan één gebroken.

    A set of 3 porcelain plates depicting Napoleon, Maestricht. One plate is broken.
    Online only
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #9

    Een lot van 5 Afrikaanse ijzeren speerpunten.

    A lot of 5 African iron spearheads.
    Online only
    Dim. 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    "Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #123
    Turmac

    ‘Turmac Turkisch-Macedonian Tobacco Company’ een blikken doosje voor 100 sigaretten.

    ‘Turmac Turkisch-Macedonian Tobacco Company’ a tin box for 100 cigarettes.
    Online only
    Dim. 4,5 x 14,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #242

    “Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.

    "Mountain landscape," a drawing, charcoal on paper, signed illegibly.
    Online only
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161

    Een lot van 3 lijsten met afdrukken in kleur van porselein waaronder van Sèvres.

    A lot of 3 frames with color prints of porcelain including Sèvres.
    Online only
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.

    A pair of Chinese porcelain vases with decoration featuring figures.
    Online only
    Dim. h 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00