Other lots in this auction
-
#550Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500 / 550 -
#8Drie oude tennisrackets. Slijtage.
Trois anciennes raquettes de tennis. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#226Eikenhouten tweeledige vierdeurskast. Eikenhout met sober inlegwerk van ebbenhout. Antwerpse barokstijl. Paneeldeuren versierd met engelenkoppen, kap met drie leeuwenkoppen, bolpoten. Begin XVIIIde eeuw.
Armoire en chêne à deux corps à quatre portes. Chêne avec incrustation austère d'ébène. Style baroque anversois. Portes à panneaux décorées de têtes d'anges, partie supérieure à trois têtes de lions, pieds boule. Début XVIIIème siècle.No longer availableDim. 220 x 150 x 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#454Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986“Gebogen naakt”. Een bisterstudie op papier. Gemonogrammeerd.
Nu incliné . Une étude bistre sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 41 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.
Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 240 / 280 -
#551Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.
Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#99“Drinkebroer”. Ingekaderde reproductie.
Ivrogne . Repro.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Oude Schelde te Weert”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts boven en op de verso gedateerd 1983.
Oude Schelde in Weert . Huile sur panneau. Signée en haut à droite et datée 1983 au dos.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#162“Damesportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#129Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611“Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.
“Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60

