Other lots in this auction
-
#607Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.
Un porc en bronze avec cloche. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.
Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#668Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.
Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.No longer availableDim. l: 45 cm (met kap)Estimate: € 60 / 70 -
#265Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#304“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#212Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.
Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#100Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.
Une jardinière en faïence blanche en forme de chameau couché.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 800 / 900 -
#14Een vintage barspiegel.
Miroir de bar vintage.No longer availableDim. 50 x 35 (met lijst)Estimate: € 35 / 40

