Similar lots by type
-
#148Ferraro
Een porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1975.
Un vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas et daté 1975.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#78Gio
Een kruikje van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Grieks geïnspireerd decor. Gemerkt onderaan.
Un pichet en grès émaillé multicolore avec un décor d'inspiration grecque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#269
“Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.
Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#251
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80/120 -
#7
Een inktstel van meerkleurig aardewerk van Rouen. dekseltjes intact.
Un encrier en poterie de Rouen multicolore avec des couvercles intacts.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#634
Twee verschillende vaasjes en een kruik van geglazuurd aardewerk.
Deux vases différents et une cruche en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 12 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#308Nimy
Vier diepe borden van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre bols en faïence multicolore. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#593
Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
Un vase balustre en poterie de Nankin, décoré de cadres en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#304
“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65/75 -
#101Emaux de Louvière
Een diepe ronde schaal en een scheerbekken van meerkleurig geëmailleerd aardewerk met decors van kraanvogels.
Un bol rond profond et un bassin de rasage en faïence émaillée multicolore à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#6
Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.
Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.No longer availableDim. h: 10 & 22 cmEstimate: € 40/50 -
#163
Een grote baardmankruik en een andere kruik van steengoed. Beide met stempel op de buik. XVIIIe eeuw.
Un grand pichet d'homme barbu et un autre pichet en grès. Tous deux avec cachet sur le ventre. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 42 & 38 cmEstimate: € 250/280 -
#178Guérin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/240 -
#471
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met tekst op de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un paysage et avec texte au dos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#283Guérin
Een platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#561
Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.
Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#478Losson
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Japans decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor japonais. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 120/150 -
#247
Een lot van drie verschillende kleine jardinières van barbotine met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Ensemble de trois petites jardinières différentes en barbotine à décor floral en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 22 - 30 cmEstimate: € 30/50 -
#338Guérin
Een schenkkannetje van blauw geglazuurd steengoed met een wapenschild en twee Franse lelies in reliëf. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Un pichet en grès émaillé bleu avec un blason et deux lis français en relief. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 20/30 -
#642Ciboure
Een vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.
Un lot de poterie ancienne, composé d'un ensemble huile et vinaigre. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 90/110 -
#123W. BironPeriod: °1889-?
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150/170
Other lots in this auction
-
#694Sulac (Lucien Calus)
“Marine”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Marine”. Pastel sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 50/100 -
#95
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 650/750 -
#474Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997
“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘74 & 75.
“Compositions”. Aquarelle et gouache sur papier. Tous deux signées et datées ‘74 et ‘75 respectivement.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#468
Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#411
Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions du temple en bronze avec boule.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#100
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750/1850 -
#599
Een ontwerp voor een kerstkaart, zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 213/350 buiten de plaat.
Un dessin pour carte de Noël, sérigraphié. Signé et numéroté 213/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#625
30 zilveren munten van 50 en 25 Schilling. Ag 900/1000. Oostenrijk, diverse jaren. In etui.
30 pièces en argent de 50 et 25 schillings. Ag 900/1000. Autriche, différentes années. Au cas où.No longer availableDim. 473,96 gEstimate: € 200/300 -
#531
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/200 -
#423
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
Une paire de statues en terre cuite de geisha avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#372
Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.
Une série de quatre gravures. Toutes signées Picasso et numérotées sur 200 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 19 cmEstimate: € 200/240 -
#669Nadal
Een Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60