Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art-Nouveau vide-poche, brons en rood koper, gedecoreerd met een leeuwenkop en klauwen. Onderaan de woorden ‘Real Bronze Geschützt’.
Een Art-Nouveau vide-poche, brons en rood koper, gedecoreerd met een leeuwenkop en klauwen. Onderaan de woorden ‘Real Bronze Geschützt’.

Een Art-Nouveau vide-poche, brons en rood koper, gedecoreerd met een leeuwenkop en klauwen. Onderaan de woorden ‘Real Bronze Geschützt’.

An Art Nouveau "vide-poche", bronze and red copper, decorated with a lion's head and claws. At the bottom the words 'Real Bronze Geschützt'.
Dim. 4 x 39.5 x 27 cm
SKU: 2608250103.
Categories: Brons, curiosa, Koper, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #494
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Don, ogen dicht’, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    'Don, eyes closed', raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    No longer available
    Dim. 150/120
    Estimate: € 300 / 400
  • #568

    Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.

    A marquetry side table with 3 drawers in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 72 x 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597
    Arne Jacobsen

    ‘SERIES 7 CHAIR’. Vlinderstoel, in 1955 ontworpen door Arne Jacobsen en geproduceerd door Fritz Hansen. Dit is de versie met kunststof onderkap van de jaren 70 of recenter. Enkele verfvlekken op het zitvlak.

    'SERIES 7 CHAIR'. Butterfly chair, designed by Arne Jacobsen in 1955 and produced by Fritz Hansen. This is the version with a plastic undercap from the 1970s or later. Some paint stains on the seat.
    No longer available
    Dim. H 75, B 49, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    ‘Marine met zeilschepen’, olieverf op paneel. Draagt een niet geverifieerd handtekening; Henry Moret, 1909.

    'Marine with sailing ships', oil on panel. Bears a unverified signature Henry Moret, 1909.
    No longer available
    Dim. 14/22 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een octogonaal muziektafeltje, met inlegwerk in het blad. Speelt geopend de melodie Torna A Surriento.

    An octagonal music table, with inlay in the top. When opened, it plays the melody;;;; Torna A Surriento.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    René Engelen

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.

    'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.
    No longer available
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613
    Jenny Winstanley

    Een lot van drie poezenbeeldjes van geglazuurd aardewerk met glazen oogjes. Getekend J. Winstanley, England.

    A lot of three glazed ceramic cat figurines with glass eyes. Signed J. Winstanley, England.
    No longer available
    Dim. Hoogte 6-17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Panini

    Groot lot PANINI voetbal stickeralbums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94 en 2001. Niet compleet. Toegevoegd vier boeken; ‘De Voetbal Goden’ Johan Op De Beeck, ‘De Leeuw’ Eric Gerets en twee uitgaves over de Olympische spelen 84 en 88.

    Large lot of PANINI soccer sticker albums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94, and 2001. Not complete. Four books included; 'The Soccer Gods' by Johan Op De Beeck, 'The Lion' by Eric Gerets, and two publications about the Olympic Games '84 and '88.
    No longer available
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een parel.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 0.12 ct in total and a pearl.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #406

    Een laag kamerscherm bestaande uit drie gesculpteerde panelen met vogels, bamboe en bloemen.

    A low room divider consisting of three sculpted panels with birds, bamboo, and flowers.
    No longer available
    Dim. H 108, B 3x45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    D. Claes

    “Zicht op de hoeve en velden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Claes.

    "View of the farm and fields", a painting, oil on canvas, signed D. Claes.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More