Other lots by Guerin
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Plazuid, GoudaEen grote schotel van Gouds plateel uit de serie ‘Unique Metallique’, versierd met een pauw op een tak. Decor van Jan van Schaik. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132een vaasje van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#58Céramique MontoiseEen lot van vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#129Céramique MontoiseEen lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#125Céramique MontoiseEen rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113Tiko, GoudaEen lot van acht kannetjes en vaasjes van Gouds aardewerk met groenblauw glazuur. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#67Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een kleine jardinière, een pique-fleur en een tabakspot. Respectievelijke decors ‘Nuba’, ‘Rialto’, ‘Jack’ & ‘Chardon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#65Een buikvaas en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met Damascusglazuur. Schotel met bakfout, vaas met enkele schilfers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1910.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20, Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35