Other lots by Guerin
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60
#43Een art nouveau vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Royal Zuid-HolandEen tabakspot van zwart plateel met een meerkleurig bloemendecor ‘Mekka’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#147Royal GoedewaagenEen lot meerkleurig aardewerk met Goudse decors, bestaande uit een pique-fleurs, een kruik, een vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Céramique MontoiseEen aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Céramique MontoiseEen schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#69Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134Een vierdelig kaststel van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Eén vaas gerestaureerd en een dekselvaas met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Flora, GoudaEen lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 30 / 35