Guerin

Online only
Dim. h: 10 & 11 cm
SKU: 2606190183.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #183
Estimate: € 20 / 25

Other lots by Guerin

  • #128
    Guerin

    Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan

    Online only
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12
    Guerin

    Online only
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 60

  • #69
    Royal Zuid-Holland

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 4 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #123
    Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel uit de serie ‘Unique Metallique’, versierd met een pauw op een tak. Decor van Jan van Schaik. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Omstreeks 1930.

    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    een vaasje van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #58
    Céramique Montoise

    Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.
    Online only
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #25

    Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 9 - 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #90
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #129
    Céramique Montoise

    Een lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.

    Online only
    Dim. h: 10 - 24 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #125
    Céramique Montoise

    Online only
    Dim. b: 13 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #113
    Tiko, Gouda

    Een lot van acht kannetjes en vaasjes van Gouds aardewerk met groenblauw glazuur. Gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 6 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67
    Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een kleine jardinière, een pique-fleur en een tabakspot. Respectievelijke decors ‘Nuba’, ‘Rialto’, ‘Jack’ & ‘Chardon’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #127
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 7 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #65

    Een buikvaas en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met Damascusglazuur. Schotel met bakfout, vaas met enkele schilfers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1910.

    Online only
    Dim. h: 20, Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00