Other lots by Guerin
-
#128Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#29Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#67Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een kleine jardinière, een pique-fleur en een tabakspot. Respectievelijke decors ‘Nuba’, ‘Rialto’, ‘Jack’ & ‘Chardon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#57
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier kannetjes en drie vaasjes met bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#81Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#33
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit vaasjes, flesjes, kopjes, een bonbonnière, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 40 / 50