Other lots by Guerin
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#12GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60
#73Regina, GoudaTwee stuks meerkleurig plateel, bestaande uit een vaas met decor ‘Bochara’ en een schotel met decor ‘Rosario’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm, Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot meerkleurg plateel, bestaande uit twee diepe schotels op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 45 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Céramique MontoiseEen lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#62Céramique MontoiseDrie verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van vogels en bloesems, gesigneerd A. Dubois. Onderaan gemerkt ‘Mex’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Faïencerie René Dubois, MonsEen lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Regina, GoudaEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een voorraadpot (Sembi), een dekselvaas (Avisa), Een vaas op voet en een diepe schaal (Boston) en twee platte schotels (Gandia). Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40