Other lots by Guerin
#128Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#12Guerin
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60
#68Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een tabakspot en een vaasje met decor ‘Guari’ en een kruikje en een asbak met decor ‘Ciramat’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 4 - 24 cmEstimate: € 40/50 -
#137Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kom en een ronde schotel van meerkleurig plateel met decor ‘Emmy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 15 & 29 cmEstimate: € 30/40 -
#130Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee driedelige setjes van meerkleurig Gouda-plateel met decors ‘Amoon’ en ‘Crocus’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 30/50 -
#22Zenith, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30/40 -
#100Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#134
Een vierdelig kaststel van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Eén vaas gerestaureerd en een dekselvaas met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#98Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#115Royal Zuid-Holland, Gouda
Een blaker en vijf verschillende asbakken van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 12 cmEstimate: € 30/40 -
#109Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 37 x 27 cmEstimate: € 20/25 -
#88
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander. We voegen er een tweede vaatje zonder toebehoren aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#96
Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25/40 -
#165Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee ronde schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Ciramat’ & ‘Bacona’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 20/30