Guerin

Online only
Dim. h: 10 & 11 cm
SKU: 2606190183.
Auction day: 26 June 2019 22:00
Catalogue #183
Estimate: € 20 / 25

Other lots by Guerin

  • #128
    Guerin

    Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan

    Online only
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12
    Guerin

    Online only
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 60

  • #43

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91
    Royal Zuid-Holand

    Een tabakspot van zwart plateel met een meerkleurig bloemendecor ‘Mekka’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #169
    Dubois, Bouffioulx

    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147
    Royal Goedewaagen

    Een lot meerkleurig aardewerk met Goudse decors, bestaande uit een pique-fleurs, een kruik, een vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 6 - 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124
    Céramique Montoise

    Online only
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Céramique Montoise

    Een schaal en twee vaasjes van meerkleurig aardewerk met een decor van bladeren. Gesigneerd ‘A.Dubois’. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 12 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #24

    Online only
    Dim. Ø: 16 - 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #140

    Online only
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #69
    Royal Zuid-Holland

    Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 4 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134

    Een vierdelig kaststel van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Eén vaas gerestaureerd en een dekselvaas met haarscheur.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #178
    Royal Zuid - Holland, Gouda

    Online only
    Dim. h: 38 cm, Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #152
    Flora, Gouda

    Een lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 12 - 33 cm
    Estimate: € 30 / 35

Online Only Plateel veiling juni 2019

Catalogus volledig 191 loten  / Catalog complete, 191 lots. Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen via de website. Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots via our website. On june 25th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 June 2019 22:00