Other lots by Guerin
#65Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#31Céramique Montoise
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#5
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie grote schotels, waarbij één met het wapen van Tienen, twee asbakken, waarbij één van KLM, twee schoteltjes van Bols, een vide-poche en drie kleine bordjes. Diverse merken, waaronder Royal Distel en See-meeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10,5 -36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8940
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
#126Faïencerie René Dubois, Mons
Een oorvaas, een schenkkan, een vaasje en een onderschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cm -
#64Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit drie verschillende lampen, een hangjardinière, een fles, een hoge kandelaar, een vaas en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 - 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurg plateel, bestaande uit een diepe schotel op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 45 -
#15
Negen verschillende sierkannen van blauw en wit Hollands plateel. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 34 cmEstimate: € 45 / 55 -
#9
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35