Other lots by Guerin
#128Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20/30 -
#12Guerin
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60
#101Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#34
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee bierpullen van KLM, een bonbonnière (deksel niet origineel), drie asbakken, een schaaltje met oor, een ovaal schaaltje, een kommetje, een plaquette met de kerk van Gouda en een pijpenhoudertje.
Lot de faïences hollandaises bleues et blanches comprenant deux chopes de la KLM, une bonbonnière (couvercle rapporté), trois cendriers, un plat à anse, un petit plat ovale, un bol, une plaquette représentant l’église de Guda et un porte-pipe.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#2Schoonhoven
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit twee kruikjes, een dekseldoos, een bolle kandelaar (schilfer), twee asbakken en een bordje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#16“Ram”, Arnhem
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een lampvoet, een dekselvaas, een klein vaasje (randschilfers), twee kruiken, een tabakspot zonder deksel, een grote en een kleine asbak, twee kleine en een grote schotel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 55/75 -
#70Céramique Montoise
Een tête-à-tête van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. We voegen er een asbak met hetzelfde decor aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#94Royal Zuid-Holland
Een bolle schenkkan van zwart plateel met een geel en wit bloemendecor. Decor ‘Noma’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#49Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50/60 -
#123Plazuid, Gouda
Een grote schotel van Gouds plateel uit de serie ‘Unique Metallique’, versierd met een pauw op een tak. Decor van Jan van Schaik. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#167Dubois, Bouffioulx
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#85
Een tête-à-tête van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van bloesemtakken. Bijgevoegd een licht afwijkende koffiekan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25/40 -
#87Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60/80