Other lots by Val Saint Lambert
Similar lots by type
-
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
-
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone.
Other lots in this auction
-
#18Christofle France
Een vergrootglas in verzilverd metaal met Christofle merktekens. Een deuk in de rand.
A magnifying glass in silver-plated metal with Christofle hallmarks. A dent on the edge. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#52
Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge. -
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
"The three arrows". A first edition Bessy, 1960. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#82
Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'. -
#114
“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
"Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M.