Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.

Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.

Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.
Dim. h: 66 & 45 cm
SKU: 2609170691.
Category: Koper.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #691
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #387

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #801

    Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.

    Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.

    Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 280
  • #61

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #27

    Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.

    Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 78 & 95 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #795

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #429

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Een lot van drie antieke Indische bellen van messing

    Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #37

    Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.

    Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #371

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31

    Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.

    Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #361

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #540

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.

    Netsuke en ivoire sculpté en forme d’un buffle et son veau.
    No longer available
    Dim. l: 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.

    Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #615

    “Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #456

    Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

    Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 106 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.
    No longer available
    Dim. 97 x 168 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #764

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    Un couloir d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 254 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #557

    Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642
    Romain Steppe
    Period: Antwerpen, 1859-1927

    “Rotskust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Côte rocheuse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    Twee factices voor parfum: - Joy de Jean Patou - Fidji - Guy Laroche.

    Deux factices de parfum: - Joy de Jean Patou - Fidji - Guy Laroche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More