Similar lots by type
-
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#387
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#37
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#31
Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25/40 -
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60/80 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30/40 -
#361
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#800
Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250/280
Other lots in this auction
-
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#103
Kort zwaard. Lederen schede met koper beslag.
Sabre court et son fourreau renforcé de cuivre.No longer availableDim. L: 71,5 cmEstimate: € 120/140 -
#187Louis Vuitton
Een grote lederen tas.
Grand sac en cuir.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#84Bernard Charoy
“Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#105
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Un bracelet esclave en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux émeraudes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 1200/1400 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600/3000 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/600 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 500/600