#190
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 25/35 -
#52
Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#77
Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#187Etienne Hellinckx
#225Fernand Comhaire
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#49
Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 10/15 -
#164
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70/120 -
#269
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/40