Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.
Akai AP-Q310

Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.

Un plateau tournant à entraînement direct automatique avec serrure à quartz. État de fonctionnement. Décoloration due au ruban adhésif. Sortie cinch (tulipe).
Online only
SKU: 1412200151.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #151
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #241

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #254

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #2

    Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Parasolletje beschadigd.

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #109
    Val Saint-Lambert

    Een goudgepatineerd plaasteren beeld.

    Une statue en plâtre patiné à l'or.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Een lot van zes musicerende putti van meerkleurig biscuit. Eén armpje gerestaureerd.

    Un lot de six putti musicaux en biscuit multicolore. Un bras restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Mireille Dabée

    “Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    “Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #85

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

    Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #60

    Een lot van zes verschillende gelakte Aziatische houten doosjes, waarbij één met jade plaquette in het deksel.

    Un lot de six boîtes en bois asiatiques laquées différentes, une avec une plaque de jade dans le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 14 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een schaal van Italiaans glaspasta.

    Un bol de pâte de verre italienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #257

    Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.

    Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244

    Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More