Other lots by Labarque
-
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Farmer with draft horse and cart." Oil on canvas, signed.Place a bid ›Dim. 88 x 118 cm
Other lots in this auction
-
#667
Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.
A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces. -
#301Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.Place a bid ›Dim. h 23,5 cm -
#239Wever & Ducré
“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium. -
#257S.A. Boulanger
Een vintage tafellamp in staal en messing. Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original. -
#520
Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. -
#260
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.Place a bid ›Dim. 20,34 g -
#22
Een lot van twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
A lot of two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.Place a bid ›Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm -
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage. -
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#466Alejandro Zaera Dynamobel
“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.