Similar lots by type
-
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25 -
#713Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#561“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.
“Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.Dim. h: 15 cmEstimate: € 140 / 160 -
#547Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500 / 600 -
#707Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#601Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#670Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100 / 180 -
#586Een eikenhouten armstoel in Spaanse stijl. Mogelijk XVIIe eeuw met recente bekleding.
Fauteuil en chêne de style espagnol. Probablement XVIIe siècle récemment recouvert.Estimate: € 200 / 300 -
#708Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een theetafeltje, versierd met bloemenmarquetterie. Recent werk.
Table à thé décorée de marqueterie florale. Travail contemporain.Dim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#711Een balustervaas van cloisonné op rood koper met draken in het decor. China, XIXde eeuw. Schade.
Vase balustre en cloisonné sur cuivre rouge décoré de dragons. Chine, XIXe siècle. Dégâts.Dim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#677“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360 / 380 -
#163“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.Dim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#347Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.Dim. H. 115. B. 148 cmEstimate: € 300 / 500 -
#323“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#717“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130 / 200 -
#266Een hoge grenenhouten hoekkast met vier deuren in transitionstijl.
Meuble de coin en sapin ouvrant à quatre portes. Style transition.Dim. h: 250 cmEstimate: € 120 / 200 -
#378Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#211X. Raphanel“Mireille”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Mireille”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre vert. Signée.Dim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#357Eikenhouten koffer met een sober versierd middenpaneel vooraan. Begin XIXde eeuw.
Coffre en chêne sobrement cannelé dans le panneau central. Début du XIXe siècle.Dim. H. 70. B. 126 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#692Een staande klok met eikenhouten kast. Wijzerplaat beschilderd met bloemenmand. Midden XIXde eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint d’un panier aux fleurs. Milieu du XIXe siècle.Estimate: € 300 / 400 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#241Een ovale Louis-Philippe vaas met vierkant voetstuk van veelkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt met het Sèvres-symbool in blauw onder glazuur. Een schilfer aan de voet.
Vase ovale de style Louis-Philippe en porcelaine polychrome et dorée. Piédouche carré. Marque au symbole de Sèvres sous la base en bleu sous couverte. Eclat au pied.Dim. H. 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#757BiotEen lot paars mondgeblazen gekleurd glaswerk. Onderaan gemerkt.
Lot de verre soufflé à la bouche et coloré pourpre dans la masse. Marques sous les bases.Estimate: € 40 / 60 -
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100 / 150 -
#203J.F. Maes“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 75 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#278Ferdinant Barbedienne“Lorenzo di Medici.” Een bronzen beeld naar Michelangelo.
“Lorenzo di Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange.Estimate: € 300 / 400 -
#22Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een Delftse schotel van blauw en wit aardewerk met een pauwstaartdecor. Gemerkt De Klaauw. Kleine haarscheur. XIXde eeuw.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc à l’éventail. Marque De Klaauw. Petit cheveu. XIXe siècle.Dim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Grote vaas en een ronde coupe op pootjes van geslepen kleurloos kristal.
Grand vase et coupe ronde sur pieds en cristal taillé incolore.Estimate: € 40 / 60 -
#447Franklin MintEen serie van vierentwintig kleine kruidenpotjes van meerkleurig porselein. Klein letsel.
Suite de vingt-quatre petits pots aux herbes en porcelaine polychrome. Petit dégât.Estimate: € 25 / 50

