#7Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
#271Twee kleine bronzen olifantjes.
#81“Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90Estimate: € 80 / 100 -
#240Een Luba masker van gekleurd hout. DRC.
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#174Een messingen luchter met acht lichtpunten.
#65Een Art Deco Westminsterklok met notenhouten kast. Los horlogeglas.
#281Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#20Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#136Constant Simon“Kapel van het Heilige Kruis hospitaal te Barcelona”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chapelle de l’Hôpital Ste. Croix à Barcelone”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40