#196Roco 44448
Twee bagagewagons van de Deutsche Reichsbahn. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/20 -
#208Roco 47276; 47346 & 47347
Drie verschillende gesloten goederenwagons van de NMBS voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 15/20 -
#255Tamiya 35164
“Panzer Kampfwagen VI Tiger II Königstiger”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#125Lima 309171 & 309246
Drie teakhouten eersteklasserijtuigen en een slaapwagen van de Australische spoorwegen voor spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 15/20 -
#227Schmidt Modelbau B-1003
“Gebouwenreeks van rond de eeuwwisseling”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
#89Fleischmann 5730; 5263 & 5262
Drie verschillende goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 15/20 -
#178Rivarossi 2716; 2717; 2718; 2732 & 2743
Een lot passagierswagons van Santa Fe, bestaande uit postwagon, een Pullman wagon, een Caféwagon, een restauratiewagen en een personenwagon. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 15/20 -
#130Märklin 3045
Een zware stoomlocomotief met getrokken tender voor spoortype HO. Beschilderd. Enkele onderdelen opnieuw te monteren. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 50/60 -
#277Trix 24900 & 25901
Twee gesloten goederenwagons en een Caboose wagon van de Union Pacific voor spoortype HO. In originele dozen.
#197Roco 44502
Drie passagierswagons 3de klasse van de Luxemburgse spoorwegen. Schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#267Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 15/20 -
#84ERTL 8790
“U.S.S. Enterprise NCC-1701”. Een bouwpakket met een model uit “Star Trek”. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/20