#135Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
#3Jijé‘Jan Kordaat - Speurder.’, uitgeverij Dupuis. Bundel met verhalen. Hardcover.
'Jan Kordaat - Detective.', published by Dupuis. Collection of stories. Hardcover.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#54Een stereokijker met 17 plaatjes
A stereoscope with 17 images.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#86Val Saint LambertEen lot van 3 gekleurde Val Saint Lambert vazen bestaande uit een kleine ‘hoorn des overvloeds’ met minieme schilferschade, een vaas groen in de massa gekleurd en een vaas roze in de massa gekleurd.
A lot of 3 colored Val Saint Lambert vases consisting of a small 'horn of plenty' with minimal flake damage, a green colored vase, and a pink colored vase.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#164Een lot 36 varia strips, diverse titels en uitgaven.
A lot of 36 various comics, different titles and editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#156“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
#202Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal, marked Oneida U.S.A.Includes a silver-plated metal tray.No longer availableOnline onlyDim. h 27Estimate: € 40 / 60 -
#171Een vintage mechanische kassa, Continental - Wanderer Werke.
A vintage mechanical cash register, Continental - Wanderer Werke.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 25 x 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#181Een Menora kandelaar met 7 lichtpunten in messing.
A vintage Gevabox 6x9 camera, made between 1955 & 1959 by Bilora in Germany. In a leather case (torn).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60