Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
Dupont Paris

A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
SKU: 1712240650.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 50 / 80

  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #354

    Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.

    A set of three Buddhas, one made of wood and two in turquoise.
    Dim. 5, 4 & 4,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #620

    Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct.
    Dim. 2,28 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #656

    Een massief gesculpteerde houten piëdestal naar Chinees voorbeeld met zeshoekig marmeren tablet.

    A solid wood sculpted pied de stal in the Chinese style with a hexagonal marble top.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde lama. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00