Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
Dupont Paris

A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
SKU: 1712240650.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 50 / 80

  • #289

    "Market scene in Rome", a painting, oil on canvas (re-lined), signed.
    Dim. 27 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een antiek houten buikcommode met marmeren blad, bezet met bronsbeslag en 1 deurtje vooraan met floraal decor ingewerkt.

    An antique wooden chest of drawers with a marble top, adorned with bronze fittings and featuring a front door with floral decoration.
    Dim. 78 x 73 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #663
    Val Saint Lambert

    Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

    A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646
    Alberto Meda Alias, Italy

    “Highframe 40”. Een lot van 4 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië. In gebruikte staat.

    "Highframe 40". A lot of 4 vintage polished aluminum design armchairs with black plastic mesh seat and back. Designed by Alberto Meda for Alias, Italy. In used condition.
    Dim. 82 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #625

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, nieuw in originele verpakking. Dit Tecnotempo "Moon Phase" horloge geeft de maanfasen aan over de 31 dagen en beschikt over een speciaal aangepast Japans automatisch Miyota uurwerk.

    A wristwatch Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, new in original packaging. This Tecnotempo "Moon Phase" watch indicates the moon phases over 31 days and features a specially modified Japanese automatic Miyota movement.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #484
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    "Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #129
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #645

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #576

    Een vintage verchroomd metalen bartrolley, met bijgevoegd ijsemmertje gemerkt WMF. Gebruikssporen.

    A vintage chrome metal bar cart, with attached ice bucket marked WMF. Signs of wear.
    Dim. 70 x 67 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00