#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#404Willy LambillotteEen schets van “Arme Lambil” met opdracht “bien amicalement”.
A sketch of "Poor Lambil" with dedication "bien amicalement".No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#660Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.
A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 30 / 50 -
#141Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken kruik met gesculpteerd gelaat. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with a sculpted face. Peru.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.
A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#407Gloor Craft ArnoldEen lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Arnold; “0633, 6310, 6797”, Homes of Yesterday; “200-5, 200-9”, Gloor Craft Models; “ 225 & Old Style House”, Atlas; “2801”.
A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Consisting of Arnold; "0633, 6310, 6797", Homes of Yesterday; "200-5, 200-9", Gloor Craft Models; "225 & Old Style House", Atlas; "2801".No longer availableEstimate: € 80 / 120