Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
Dupont Paris

A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
SKU: 1712240650.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 50 / 80

  • #50

    Een twee rijen parelhalssnoer met zilveren slot bezet met amethist.

    A double strand pearl necklace with a silver clasp set with amethyst.
    Dim. L: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    Een rood Chinees handgeknoopt tapijt.

    A red Chinese hand-knotted carpet.
    Dim. 170c105 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #675
    Gamages London

    “Intrinsic Rotator Steel”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Intrinsic Rotator Steel": A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

    A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #111

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken veldfles met 2 riemgaten. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic canteen with 2 strap holes. Peru.
    Dim. 16,5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00