Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
Dupont Paris

A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
SKU: 1712240650.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 50 / 80

  • #25

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.

    A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.
    Dim. 2,75 g brut
    Estimate: € 100 / 150
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #349
    R. Salme

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #555
    Gamages London

    “Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #538
    Silver Cross

    Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.

    A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.
    Dim. 90 x 93 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #351
    Kay Bojesen

    Een vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.

    A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00