Other lots in this auction
-
#16Een massief eikenhouten kerkkandelaar.
A solid oak church candlestick.No longer availableDim. 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.
A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 200 / 400 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.No longer availableDim. 86 x 66 x 70 cmEstimate: € 50 / 75 -
#498Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.
A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#658“Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.
"Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.
A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368“Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.
"Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Val Saint LambertEen set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.
A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.No longer availableDim. 31 x 28 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Een verguld houten spiegel.
A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.No longer availableDim. 170 x 90 cm cmEstimate: € 240 / 260

