#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#620Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 250 / 350 -
#356Willy Van Der Meeren TubaxEen vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.
A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.No longer availableDim. 87 x 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Een groot lot papieren betaalbiljetten.
A large lot of paper payment notes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 200 / 300