Other lots in this auction
-
#25Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.
A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.No longer availableDim. 2,75 g brutEstimate: € 100 / 150 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#569Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.
A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 120 / 180 -
#349R. Salme“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
"Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.No longer availableDim. h 50 x b 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.
Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.No longer availableDim. 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#555Gamages London“Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150 -
#438Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.
A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden basejaNo longer availableDim. 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#680Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.
A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.No longer availableDim. 84,30 g brutEstimate: € 80 / 120 -
#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
A vintage doll's pram from the 1960s. Very good condition.No longer availableDim. 90 x 93 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#351Kay BojesenEen vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300

