Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.
Dupont Paris

A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
SKU: 1712240650.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #650
Estimate: € 50 / 80

  • #16

    Een massief eikenhouten kerkkandelaar.

    A solid oak church candlestick.
    Dim. 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #336

    Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.

    A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.
    Dim. 86 x 66 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #130

    Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

    A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #368

    “Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.

    "Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een verguld houten spiegel.

    A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.
    Dim. 170 x 90 cm cm
    Estimate: € 240 / 260

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00