Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderan gemerkt.
Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderan gemerkt.
Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderan gemerkt.
Kaiser, Germany

Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.
SKU: 2311210561.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Kaiser, Germany

  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #568
    Kaiser, Germany

    Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More