Similar lots by type
-
#728
Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80/100 -
#354
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#421
Een kinderserviesje van Limogesporselein.
Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#747Gloria
Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#731
Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#719
“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#364Rosenthal
“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#408
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#527
Een paar beelden van Chinees porselein.
Deux statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#7Capodimonte
Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 20/25 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#393
Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.
Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#452
“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
“Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/240 -
#781
Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.
Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#4Royal Copenhagen
Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h: 6 - 14,5 cmEstimate: € 30/50 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#573
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#777Hutschenreuther
Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.
Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#648
Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#621
Een vaas met famille-rosedecor.
Vase en porcelaine à décor famille rose.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 120/180 -
#683
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cm (zonder sokkel)Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#455
Een mahoniehouten bijzetrekje in twee niveaus met een lade onderaan. Op wieltjes.
Meuble d’appoint en acajou à deux tablettes, le dessous à un tiroir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/80 -
#744
Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#433Cristal d’arques
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal. In etui.
Suite de six verres en cristal taillé. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#485
Een fauteuil van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend rond en rechthoekig voetbankje.
Fauteuil en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI ainsi qu’un repose pieds rectangulaire assorti.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#175
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale diamant van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et un diamant central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500/1700 -
#134Edgard Farasyn
Koeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een parel.
Une broche en or jaune et blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et baguettes de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une perle.No longer availableDim. 7,64 gEstimate: € 550/650 -
#734
Een eikenhouten koffer met smeedijzeren monturen.
Coffre en chêne aux montures en fer forgé.No longer availableDim. 51 x 49 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#640
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#476
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#289E. De Meulenaar (?)
“Bank in het park”. OIieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1931.
“Banc dans le parc”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1931.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60/80