Other lots in this auction
-
#342Leon BruninPeriod: 1861-1949“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#370Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.
Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 24 en 60 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#39Jules Vuylsteke“Paard en veulen in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Cheval et poulain dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Fr. Weber“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 40 -
#186M. Morre“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30 -
#338Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#273“Zittend naakt”. Metaal en gips. Gemerkt Chalon.
”Nu assis”. Métal et plâtre. Signé Chalon.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Capodimonte“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#383Jean MoisyPeriod: 1714 - 1782Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 36 cmEstimate: € 300 / 500

