Similar lots by type
-
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20/25 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#404
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.Estimate: € 120/200 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/140 -
#691
Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.
Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.Dim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#121Orlians & Cie.
Een scheepslantaarn van glas en rood koper. Mechelen, 1947.
Lanterne de bateau en verre et cuivre rouge. Malines, 1947.Estimate: € 40/60 -
#431
Snuff-bottle van been met gegraveerde erotische scènes op de buik. China.
Flacon à parfum en os aux scènes érotiques gravés sur la panse. Travail chinois.Dim. H 8 cmEstimate: € 20/30 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#601
Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250/350 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#687
Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140/160 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80/100 -
#341
Een grote schotel van gedreven rood koper. Arabisch werk.
Grand plat en cuivre rouge repoussé. Travail arabe.Dim. Ø: 96 cmEstimate: € 30/50 -
#71
Een paar appliques van gedreven geel koper met druiven in het decor.
Paire d’appliques en cuivre jaune repoussé décorées de raisins.Estimate: € 30/50 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90/120 -
#611
Drie zittende Boeddha’s van witte marmer. Handen in Dhyana Mudra, telkens met een ander voorwerp. Chinees werk.
Trois Bouddhas assis en marbre blanc. Mains en Dhyana Mudra, chaque fois tenant un autre objets. Travail chinois.Dim. H. 46 cmEstimate: € 480/550
Other lots in this auction
-
#301
Een paar Delftse schotels van meerkleurig aardewerk met een tuindecor. XVIIIde eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome de Delft. Decor de jardins. XVIIIe siècle.Dim. Ø 35 cmEstimate: € 240/300 -
#492
Drie Chinese figuren van blauw en wit porselein.
Trois personnages chinois en porcelaine bleue et blanche.Dim. H 24 cmEstimate: € 60/80 -
#26
Lot scheepsmateriaal: een katrol, een centrale tafelpoot en een sleutelbord met voorstelling van een gelakte vuurtoren en seinvlaggen.
Lot de matériel de bateau: une poulie, un pied de table central et un tableau à clés représentant un phare et des pavillons de signalement.Estimate: € 80/120 -
#106Bidjar
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100/160 -
#204Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.Dim. 64 x 78 cmEstimate: € 150/250 -
#53Couvreur
“Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.
“Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#659
Een eikenhouten vitrinekastje in Lodewijk XV-stijl met bovenaan twee beglaasde deuren en onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren. Voluutpoten vooraan. Begin XXste eeuw.
Vitrine en chêne de style Louis XV. Le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines. Pieds avant à volutes. Début du XXe siècle.Dim. H. 185 x 132 cmEstimate: € 50/80 -
#504Jan De Bondt
“Het telefoongesprek”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1971.
“La conversation téléphonique”. Huile sur toile. Signée au verso et daté 1971.Dim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#369H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.Dim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Scroll met een Han-afbeelding. In doos.
Scroll chinois avec une représentation Han. Dans une boîte.Estimate: € 40/60 -
#550
Een ajour vaasje van gebeeldhouwd ivoor versierd met personages en apen (H. 31 cm), een dito vaasje met een vis in een rietvijver. En twee servietringen, de ene met een krokodil, de andere met een olifant. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Vase ajouré en ivoire sculpté présentant des personnages et des singes (H. 31 cm), un petit vase semblable décoré d’un poison dans un étang aux roseaux. Et deux anneaux à serviette, l’un avec une crocodile, l’autre avec un éléphant. Travail africain, premier moitié du XXe siècle.Estimate: € 50/80 -
#690
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de dix montres différentes.Estimate: € 50/100