Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

Online only
Dim. h: 61 cm
SKU: 0104190288.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #288
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #325

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #283

    Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 70.00 €
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 12.00 €
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #315

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kelkvaas op geborsteld metalen voet, een groen en een blauw schaaltje en een klein groen bol vaasje. Bijgevoegd een geslepen kleurloze vierkante vaas.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 40.00 €
    Dim. h: 7 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #313

    Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 35.00 €
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #287
    Samsonite

    Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 31.00 €
    Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #289

    “Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #316

    Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm, h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #319

    Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 1.00 €
    Estimate: € 35 / 50
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 1.00 €
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #317
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #322
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Yashika T3

    Een compactcamera op batterijen. In tasje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    “Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #320

    Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #321
    Westinghouse

    Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 31.00 €
    Estimate: € 25 / 35
  • #323
    PS-67 Scott

    Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Estimate: € 40 / 50
  • #93

    Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 1.00 €
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284

    Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #95

    Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 16.00 €
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #47

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #223
    Valentijn De Waele
    Period: °Hamme 1918

    “Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.

    “Arbres”. Paire de dessin en fusain sur papier. Signés. Encadrés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 30.00 €
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Twee houten doosjes, waarbij één met een deksel en het andere gemaakt uit notenwortelhout met twee kleine lades.

    Deux petites boîtes en bois, dont une avec un couvercle, l’autre en bois de ronce à deux petits tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h: 7,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #36

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #63
    Val St. Lambert

    Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #14

    Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.

    Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 1.00 €
    Estimate: € 80 / 100
  • #307

    “Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.

    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #165
    Albert Van Dyck

    “Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Allée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 52.00 €
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #253
    Albert Saverys

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 1.00 €
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #238

    Lot boeken over de familie Kennedy, bevattende: Biografieën over de Kennedydynastie, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc....

    Lot de livres portant sur la famille Kennedy, comprenant des biographies de la dynastie Kennedy, Ted Kennedy, Robert Kennedy, Jacqueline Kennedy-Onassis etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.

    Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 40.00 €
    Dim. 46 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More