Other lots in this auction
-
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15/25 -
#90
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#149
Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#236
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#32
Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
Une paire de chenets en laiton de style rococo.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#91
Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#56Foppapedretti
Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#36
Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt. Dwarsfluit beschadigd.
Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h. 13,5 cmEstimate: € 45/60 -
#33
Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 20 cmEstimate: € 60/100