#31Delft Boch for Royal SphinxEen wit-blauw porseleinen dekselvaas met floraal decor en fo-hond bovenaan. Onderaan gemerkt.
A white and blue porcelain lidded vase with floral design and foo dog on top. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een grote design vaas in gekleurd Murano glas.
#217Een Aziatisch gesculpteerd houten masker.
#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#121DelftEen lot van 4 blauw-wit porseleinen dekselvazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain covered vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57CapodimonteEen grote Capodimonte schenkkan.
A large Capodimonte pitcher.No longer availableOnline onlyDim. h 57.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#245Een lot van 26 geslepen likeurglaasjes.
A lot of 26 cut liqueur glasses.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø5cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#134Een lot bestaande uit een fossiel van een vis uit de Franse alpen, een renaissance paneel van gebeeldhouwd eikenhout, een polychroom zijluik van een triptiek.
A lot consisting of a fossil of a fish from the French Alps, a Renaissance panel of carved oak wood, a polychrome side panel of a triptych.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60