#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A set of 2 bronze angels, presumably part of a chandelier. -
#225Vieux Bruxelles
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#178
#130
Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing. -
#85
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
#103Royal Tettau
#174
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituur-pan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#10
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass.