Similar lots by type
-
#24Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37Een klein metalen schemerlampje met gele kap. Jaren ‘50.
Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour jaune. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#189Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#289Drie vintage bureaulampen. Gebruikte staat.
Trois lampes de bureau vintage. État d'usage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#288Een lampenvoet, versierd met een verguld koperen voorstelling van het masker van Toetanchamon op een zwart houten basis.
Un pied de lampe, orné d'une représentation en cuivre doré du masque de Toutankhamon sur un socle en bois noir.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 (m.p)Estimate: € 20 / 30 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
Bougeoir bas en bronze doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#259“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableOnline onlyDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.
Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#204Twee boekensteunen van onyx in de vorm van een paardenhoofd.
Deux serre-livres en onyx en forme de tête de cheval.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#252Een groot en gevarieerd lot strips allerlei.
Un lot important et varié de BD en tous genres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#23Een vaas van blauw en wit porselein met een draak in het decor.
Un vase en porcelaine bleue et blanche avec un dragon dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#9Vijf beeldjes van Japanse geisha’s, waarvan drie van gekleurd porselein en twee in linnen kimono’s.
Cinq figurines de geishas japonaises, dont trois en porcelaine colorée et deux en kimonos en lin.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#122Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#89Twee fijn gesculpteerde Afrikaanse houten pijpen.
Deux pipes africaines en bois finement sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
Tirelire en porcelaine italienne multicolore en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50

