Other lots in this auction
-
#131Een driedelig art deco klokstel van meersoortig marmer.
Une horloge Art Déco en trois pièces sertie de marbre multicolore.No longer availableDim. h: 22 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120 / 180 -
#370Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad van Wiskemann.
Un service à café et thé en métal argenté sur plateau par Wiskemann.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#628Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#338Een lot van zeven antieke Delfts aardewerken tegels met mangaankleurige decors. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de sept carreaux anciens en faïence de Delft à décors couleur manganèse. XVIIIe & XIXe siècles.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 200 / 260 -
#296Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.
Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#95Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 12 diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. autour d'un saphir central de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 600 / 700 -
#447Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#306Een boekentafeltje met opengewerkte paneeltjes en gedraaide dwarspaaltjes. Met lade en op wieltjes.
Une table à livres avec panneaux ajourés et montants croisés torsadés. Avec tiroir et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#275Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +-1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#6Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#170Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct. EVVS1.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1300 / 1400

