Similar lots by type
-
#205Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40 / 80 -
#41Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.
Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#226“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#129G. Springael“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95George GregoryPeriod: 1849 - 1938‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Een baadster en een moeder met kind. Modern Congolees werk in twee verschillende houtsoorten.
Une baigneuse et une mère avec enfant. Travail congolais moderne dans deux bois différents.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 & 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#198“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#155“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#71Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#161Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.No longer availableOnline onlyDim. H. 76 cmEstimate: € 40 / 60

