• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
Aghte, Anvers

Online only
Dim. l: 98 cm
SKU: 0104190120.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #120
Estimate: € 25 / 40

  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #129

    Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #70

    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #113
    Hohner

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #101

    Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #325

    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #226
    Mirao

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63
    Val St. Lambert

    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #219
    R. Bosschaert

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00