Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
Aghte, Anvers

Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.

Online only
Dim. l: 98 cm
SKU: 0104190120.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #120
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #230

    “Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #221
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #25

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176
    R. Brogniet

    “Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #69

    Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #14

    Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.

    Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #104

    Negen boeken, waarbij vier uit de reeks “Natuur in België” (Vijvers en moerassen, Bossen en wouden, Heide en venen, Kust en polders) en vijf uit de reeks “Abdijen en begijnhoven van België”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #254
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192

    Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.

    Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #285

    Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.

    No longer available
    Online only
    Dim. 104 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More