#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291SamickEen banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150
#358Val Saint LambertEen lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color.No longer availableDim. H: 26 en 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#180Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,51 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.51 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#269Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰.No longer availableDim. 265g - 800‰Estimate: € 100 / 150 -
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#500Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60