#291SamickEen banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80
#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#96Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.No longer availableDim. 63 x 70 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#541Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.
A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.No longer availableDim. H. 14,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#455IsfahanEen Isfahan, Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor.
An Isfahan, Iranian hand-knotted carpet with floral design.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#363LladroEen lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groep spelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#626Een paar armfauteuils met zwartgelakt houten poten en grijs gestoffeerde zitting.
#543Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
A pair of round bronze plaques depicting Albert I and Elisabeth. Gold-plated frame. In favor of the Foyer des Orphelins, Bruxelles.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
A lot of 3 vintage Bohemian crystal decanters with stoppers, and 1 pitcher. Hand-cut geometric patterns in relief.No longer availableDim. 33 & ... & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80