Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
Dim. h 53 x Ø 42 cm
SKU: 2409240315.
Categories: Kunststof, XIXe eeuw.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #315
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.

    A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 57 x 50cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125
    Henri Bursztyn

    “Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.

    "Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.
    No longer available
    Dim. 250 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    “Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.

    "Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    No longer available
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #182

    “Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.

    "Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.
    No longer available
    Dim. Ø 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    “Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.

    "Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #145
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    “Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.

    "Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    No longer available
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #171

    Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 41,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.

    A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.
    No longer available
    Dim. 33 x Ø 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #688

    Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.

    An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.

    An antique solid wood carved crib on lion feet.
    No longer available
    Dim. 195 x 136 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #677

    Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.

    An antique cache-pot in blue and white porcelain decorated with floral motifs and flanked by cherub heads.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36
    Sits

    “Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.

    "Neppi." A pair of upholstered poufs. Marked Sits at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #597

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain lidded jars. Multicolored with squirrel on top, butterflies, and floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.

    A richly carved and pierced panel.
    No longer available
    Dim. 184 x 184 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #293

    “Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.

    "Standing nude." A polychrome, gilded terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.

    "Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.
    No longer available
    Dim. 34 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.

    A pair of copper candlesticks, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x Ø 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673
    Liebig Chromos

    Een lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.

    A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant cut diamonds totaling approximately 1.20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #551
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo M". A black lacquered metal design floor lamp with a copper arm. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 162 x 13 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #381

    Een paar moderne tafellampen.

    A pair of modern table lamps.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm met kap
    Estimate: € 100 / 120
  • #122
    Gerard Moortgat
    Period: 1908 - 1992

    “Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat

    "Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.
    No longer available
    Dim. 80 x 58 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #569

    Een lot van 3 Afrikaanse bronzen maskers.

    A lot of 3 African bronze sculpted masks.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.

    A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More