#95Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.No longer availableDim. 57 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#125Henri Bursztyn“Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.
"Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.No longer availableDim. 250 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#135Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600 -
#182“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
"Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.No longer availableDim. Ø 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#171Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.
A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 41,5 x Ø 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#688Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#36Sits“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
A large oval dining table with a ceramic top and metal base.No longer availableDim. 75 x 240 x 135 cmEstimate: € 150 / 200
#597Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain lidded jars. Multicolored with squirrel on top, butterflies, and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
A pair of copper candlesticks, late 19th century.No longer availableDim. 28 x Ø 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#240Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant cut diamonds totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#381Een paar moderne tafellampen.
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#569Een lot van 3 Afrikaanse bronzen maskers.
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60