#417Moeder met kind. Beeldje van Capodimonte porselein, gemerkt; King’s en getekend; D Bellaire. Het hoofdje van de baby is gerestaureerd en de voet van de vrouw is gelijmd.
Mother with child. Figurine made of Capo di Monte porcelain, marked; King's and signed; D Bellaire. The baby's head has been restored and the woman's foot has been glued.No longer availableDim. Hoogte 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#197Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.
Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 39, Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71“Muzikanten”, een porseleinen groep met een pianist, een fluitist en een cellist. Strijkstok van de cellist manco. Gemerkt.
#215Een set van 2 armstoelen in Louis Philippe stijl, krabschade achteraan de rugleuningen.
A set of 2 armchairs in Louis Philippe style, scratches on the back of the backrests.No longer availableDim. 93 x 64 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Drie stuks kobaltblauw porselein met vergulde versiering. Een doofpotje met deksel en vergulde metalen voet, versierd met een romantische scène (H. 25 cm. Een ovale doos, onderaan gemerkt Limoges (21 x 15 cm) en een bolle vaas met een Griekse fries van personages gemerkt Made in Greece (22.5 cm).
Three pieces of cobalt blue porcelain with gilded decoration. A covered jar with gilded metal foot, adorned with a romantic scene (H. 25 cm). An oval box, marked Limoges at the bottom (21 x 15 cm). A rounded vase with a Greek frieze of characters marked Made in Greece (22.5 cm).No longer availableDim. Hoogte 25, Ø 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Bijzettafeltje/krukje, massief eik. In rustiek landelijke stijl.
Side table/stool, solid oak. In a rustic country style.No longer availableDim. H 48, B 70, D 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600FossilEen roestvrij stalen herenhorloge met originele bruine polsband.
A stainless steel men's watch with original brown wristband.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#456Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.