#689Een paar kandelaars van geperst glas.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#195“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.
Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#81Geo. Henrotté“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#247Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#290Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
Un collier en argent avec un pendentif gîte noir et deux bagues assorties.No longer availableOnline onlyDim. 19,75 gEstimate: € 40 / 60