#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#127Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#145Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
#77GDV, BruèreEen porseleinen vijzel met stamper.
#125Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
#44Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 17 cmEstimate: € 30 / 40