Other lots in this auction
-
#215C. Veelik(?)“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#51Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit negen kleine vaasjes, een kleine kandelaar en, een groepje met koppeltje (beschadiging) en een wijwatervaatje met een engel.
Un lot de porcelaine bruxelloise et française, composé de neuf petits vases, un petit chandelier et, un groupe avec couple (abimé) et un bénitier avec un ange.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 25,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een paar zichten op Brugge, olieverf op doek. Gesigneerd.
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).
Un lot de verres en cristal incolore en trois modèles (9, 4 & 2 pièces).No longer availableOnline onlyDim. h: 8, 11 & 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#41Een gevarieerd lot porseleinen bonbonnières in diverse uitvoeringen. O.a. Staffordshire & Limoges. Zeven stuks.
Un lot varié de bonbonnières en porcelaine dans divers modèles. Y compris Staffordshire & Limoges. Sept pièces.No longer availableOnline onlyDim. b: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#44Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
Un lot de neuf petites bouteilles incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableOnline onlyDim. 202 x 132 cm -
#151Een zilveren ketting met met zwarte hanger van git en twee bijpassende ringen.
Un collier en argent avec un pendentif gîte noir et deux bagues assorties.No longer availableOnline onlyDim. 19,75 gEstimate: € 40 / 60

