#130Een portretstudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#174“Compositie in reliëf”.
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#22Hilda Verberckmoes“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#34Een paar Chinese personages in kunststof.
#201Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#132Een olielamp van opaline met glazen kapjes.