Other lots in this auction
-
#27Vijf maskers van terra-cotta gemerkt Nsunda en Dining 1999. We voegen er twee kandelaars en vier houten figuren en een beeld in natuursteen aan toe.
Cinq masques en terre cuite marqués Nsunda et Dining 1999. On ajoute deux bougeoirs et quatre figures en bois et une statue en pierre naturelle.No longer availableOnline onlyDim. l: 16 mEstimate: € 60 / 100 -
#297Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#2Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#272“Stilleven met bloemenvaas en beeldje”. Een onvoltooid werk, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Classic radio (Thomas Company)Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 180 -
#259Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#68Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30

