#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
#106“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#156Een zilveren broche. 925‰.
#77GDV, BruèreEen porseleinen vijzel met stamper.
#261Een verzilverd metalen dienblad.
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
#160CorneillePeriod: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15 / 20