#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
#242
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#119
“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#44
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
Deux gravures, la première signée Herzl et la seconde signée Maïmonide.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#86
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#166A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#281
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#132Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#243S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
#3
“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#202Francoise Damen
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 100/120