#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#93Studio ArtisEen tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#211JapyEen ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline only -
#118Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Two different plates of blue and white Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45