#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
#238Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#160R R CollectionEen paar houten opzetschaatsen 1900
No longer availableOnline only -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#21Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyDim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm