Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een barometer - thermometer in houten kast.
Armand Pien

Een barometer - thermometer in houten kast.

Un baromètre - thermomètre dans une caisse en bois.
Online only
Dim. l: 75 cm
SKU: 1904210133.
Category: Online Only.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #133
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #49

    “Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.

    Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #65
    Lex Grobben

    “Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .

    Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “De zondeval”. Een achterglasschildering.

    La Chute . Une peinture en églomisé
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #45

    Een tweedelig serveerbestek met gegraveerde decors en zilveren handvatten.

    Couverts de service en deux pièces avec décors gravés et poignées en argent.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 25 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #146

    Drie bronzen kruikjes.

    Trois cruches en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 & 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #50
    Ateliers d’art Cremieu

    Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.

    Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Shikler

    “Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.

    Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #101

    Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #295
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    “De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #76

    Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #78

    Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.

    Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74
    J. Megens

    “Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Marleen Vansteenvoort

    “Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.

    Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    “Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.

    Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaises
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.

    Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #271

    “Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.

    Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298
    F. Guets

    “Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.

    Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 64 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #299

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.

    Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    “Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.

    Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42

    Een lot vogeltjes, bestaande uit een paar porseleinen eenden en een parkiet, een kaketoe van mineralen en een vide-poche van onyx met meerkleurig bronzen eendje. (randschilfers)

    Beaucoup d'oiseaux, composé d'une paire de canards en porcelaine et d'une perruche, d'un cacatoès minéral et d'une vide poche d'onyx avec un canard en bronze multicolore. (Eclats sur le bord)
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #269

    “Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.

    Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #284

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.

    Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296

    “Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.

    Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #32

    Een lot van zeven kandelaars van brons en andere legeringen.

    Un lot de sept chandeliers en bronze et autres alliages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #44
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)

    Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #290

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264

    Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.

    Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #187

    Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

    Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 50 cm
  • #90
    Haller

    Een messingen pendule onder glazen stolpje.

    Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    “Great historic racing cars”. Twaalf metalen schaalmodellen in muurkastje. Bijgevoegd een schaalmodel van een Willy’s Jeep.

    Grandes voitures de course historiques . Douze maquettes en métal dans une armoire murale. Comprend une maquette d'une Jeep Willy.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 40 cm (kastje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    “Moeraslandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    Paysage marécageux . Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #242

    Drie boeken over wapens. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.

    Trois livres sur les armes. Frederick Wilkinson. “Wapens en Wapenrustingen”. Anthony North, Ian V. Hogg. “The book of Guns & Gunsmiths”. Müller. “Gewehre, Pistolen, Revolver”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #241
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.

    Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More